img

Usługi

Zawsze chętnie służę radą i pomocą zarówno w zakresie doboru metody jak i rodzaju włosów. Biorę przy tym pod uwagę indywidualne preferencję każdej z klientek.
Powierzając mi swoje włosy możesz być pewna satysfakcjonującego efektu końcowego.
Pracuję na produktach i włosach najwyższej jakości. Uważam, że tylko one są w stanie zagwarantować efektowny wygląd i 100% radości z ich noszenia.
Dynamicznie się rozwijam śledząc nowe trendy. 
Posiadam certyfikaty z ukończenia szkoleń wszystkimi wymienionymi przeze mnie metodami.
Zapraszam na bezpłatną konsultację.

 

Przed zabiegiem przedłużania włosów:


• włosy do zabiegu przedłużania nie mogą być krótsze niż 8 cm
• włosy powinny być dokładnie umyte, nie wolno na nie nic nakładać (odżywek, lakierów, pianki, żelu itd)
• najlepiej umyć włosy szamponem oczyszczającym albo szamponem dla dzieci
• należy się liczyć z tym, że być może dla uzyskania jak najbardziej naturalnego efektu włosy będzie należało pocieniować

Metoda Great Lenghts

Może być wykonana tylko po wcześniejszej konsultacji, na której dobieramy kolor włosów.

Włosy zakłada się przy użyciu maszyny. Jest to jedyna w Polsce atestowana metoda, która  wykorzystuje działanie ultradźwięków. Pasemka są fabrycznie przygotowane i zakończone polimerową końcówką. Zgrzewy są płaskie, mało widoczne i niewyczuwalne. Dużym plusem płaskich łączeń jest minimalizacja dredowania się pasemek.

Klientka otrzymuje półroczną gwarancję na zgrzewy oraz pasemka, jeśli do ich pielęgnacji używa kosmetyków firmowych Great Lenghts. Za każdym razem wymieniamy pasma na nowe. Doskonała metoda, warta swojej ceny.

Metoda ultradźwiękowa

Jest to metoda idealna absolutnie dla każdego. Zarówno do zagęszczenia jak i do przedłużenia. Im dłużej ją znam tym bardziej ją kocham:-) Przede wszystkim naprawdę nie niszczy włosów. Jest metodą "na zimo". Zgrzewy są płaskie, estetyczne i komfortowe w noszeniu. Układają się w piękne wachlarzyki a nie w "sznurówki" jak przy keratynie i ringach. Nie kołtunią się i są praktycznie niewyczuwalne. Przy tych ultradzwiękach nasze włosy swobodnie i pięknie odrastają. Po zdjęciu wyglądają tak samo jak przed założeniem. W tej metodzie możemy liczyć na trwałość zgrzewów. Dodatkowo są odporne na działanie temperatury, nie miękną i nie sklejają się. Mimo to ściąganie odbywa się bez pomocy płynów, które zawierają rozpuszczalniki i są szkodliwe dla włosów. 

Łączenia są płaskie i bardzo wygodne w codziennym noszeniu. Praktycznie niewyczuwalne i zdecydowanie najmniej widoczne ze wszystkich metod. Czas zakładania jest szybki - około 1,5 godziny 100 pasemek. 

Włosy można zakładać wielokrotnie. Jedyną wadą tej metody jest czas przygotowania nowych pasemek (około godziny).  Czas noszenia jest bardzo indywidualny i zależy od szybkości wzrostu włosów. 

Metoda keratynowa

Keratynowe przedłużanie włosów zdobyło uznanie kobiet na całym świecie. Jest metodą polegającą na łączeniu pasm włosów naturalnych z pasmami włosów przedłużanych za pomocą zgrzewów keratynowych. Włosy poddawane są działaniu wysokiej temperatury. Pasma są rolowane w "sznurówki" , zachowują swobodny ruch. Po doczepieniu współgrają z naturalnymi włosami, nie wyróżniają się. 

Metoda nie polecana Paniom z mocno przetłuszczającymi się włosami.

Należy pamiętać, że te łączenia są na klej. Mogą one reagować na wysoką temperaturę i nie należy bezpośrednio na nie nakładać odżywek i masek - mogą się zsunąć.

 

Metoda na mikroringi

Metoda polegająca na łączeniu pasemek poprzez zaciskanie na nich malutkich ringów.

Metoda na zimno - włosy nie są narażone na działanie wysokiej temperatury, mimo to nie polecam tej metody. Trafiają do mnie klientki, które po kilku latach noszenia ringów mają zarówno włosy jak i skórę głowy w opłakanym stanie. Zdecydowanie odradzam tę metodę polecając w zamian inne, bezpieczne dla włosów. 

Zaletą jest to, że założenie włosów trwa krótko. Tak jak w przypadku tulejek, plasterków i keratyny nadają się one do wielokrotnego użytku.

Kolory ringów dostosowuje się do do koloru włosów.

Ringi występują w wersji z sylikonem lub bez. Te pierwsze są nieco większe, ale łączenie jest bardziej trwałe i bardziej przyjazne dla włosa.

Klientki uczulone na nikiel nie powinny stosować tej metody przedłużania włosów.

Metoda kanapkowa
TAŚMY SILIKONOWE

Jedną z jej największych zalet jest krótki czas aplikowania łączeń. Jest to metoda polecana nawet dla słabych włosów, ponieważ taśmy są lekkie.
Zakłada się je poprzez równomierne doklejanie pasm do wydzielonych sekcji na głowie. Na plus tej metody przemawia fakt, że łączenia są niewyczuwalne. Niestety przy włosach rzadkich prześwitują i ciężko je ukryć. Do tego nie zachowują naturalnego ruchu włosa. Włosy przyczepia się dwustronnie, za pomocą taśmy silikonowej. Pasma są mało komfortowym rozwiązaniem dla klientek lubiących wysokie upięcia. Taśmy się odkształcają. Odrost pojawia się szybko i jest dosyć widoczny, dlatego należy je regularnie i często podciągać. 

Okres noszenia to 3-6 tygodni.

Należy pamiętać, że te łączenia są na klej. Mogą one reagować na wysoką temperaturę i nie należy bezpośrednio na nie nakładać odżywek i masek - mogą się zsunąć.

 

Metoda na tulejki

Jest to kolejna metoda łączenia na zimno. Niestety, również ta metoda nie jest godna polecenia. Kawałek metalu we włosach w stałym kontakcie ze skórą głowy, to nigdy nie jest dobry pomysł:-)

Metoda polega na doczepianiu pasm za pomocą małych metalowych tulejek. Ich rozmiar i rodzaj dobiera się odpowiednio do grubości i struktury włosa. Zakrywają doczepiane włosy a końcówki pasemek nie są widoczne poza łączeniem. Pasma doczepione ta metodą wyglądają estetycznie i mocno się trzymają.

Przy użyciu miedzianych tulejek - bez silikonu zaciska się tulejki odpowiednimi cążkami tak, by miały charakterystyczny kształt książeczki. Uzyskane łączenie jest płaskie i bardzo trwałe.

Klientki uczulone na nikiel nie powinny stosować tej metody przedłużania włosów.

Słyszę wiele opinii typu: "dobrze założone ringi i tulejki nie niszczą włosów" niestety - teoria swoje a lata praktyki pokazują co innego. 

Nie wykonuję usług tymi metodami.