img

Włosy

Przedłużanie i zagęszczanie włosów jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet pragnących zmian. Nawet jeśli masz włosy cienkie, łamliwe bądź krótkie można wykonać zabieg. Istnieje wiele metod zakładania włosów. Dobór odpowiedniej to najistotniejsza część konsultacji. Dlatego wciąż się rozwijam i śledzę trendy pojawiające się na rynku. Metoda powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb klientki. Przy absolutnie każdym zastosowanym sposobie aplikacji, trzeba dbać o kondycję włosów i o to aby czas ich noszenia nie był za długi. Wiąże się to z ich plątaniem. 


Doradzę Ci jak dbać o włosy oraz na co trzeba zwracać uwagę, aby wybrane połączenia były trwałe. Jeśli czujesz, że nadszedł czas zmiany również dla Ciebie, jesteś w odpowiednim miejscu.

Pracuję na włosach najwyższej jakości. Uważam, że tylko one są w stanie zagwarantować efektowny wygląd i 100% radości z ich noszenia.

 

Pielęgnacja włosów:

• włosy należy czesać specjalną szczotką
• na noc dobrze zapleść włosy w luźny warkocz

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE DZIEWICZE

Włosy te cechuje najwyższa jakość. Są one najbardziej pożądanym produktem na rynku fryzjerskim. Doskonałe na polski rynek. W 100% naturalne, zachowują swój unikalny charakter. Każda kitka jest niepowtarzalna. Włosy te dzielimy na te poddane koloryzacji i na niefarbowane, czyli dziewicze. Zachowają piękny i naturalny wygląd. Czas ich noszenia to nawet 3 lata. Dostępne w bogatej gamie kolorów - od jasnego blondu do bardzo ciemnego brązu.

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE FARBOWANE

Ich kondycja zależy od tego ile przeszły i w jaki sposób były traktowane:-) Najczęściej mimo koloryzacji cechuje je wysoka jakość. Wymagają nieco więcej uwagi niż włosy słowiańskie dziewicze. Jednak przy odpowiedniej pielęgnacji zachowają długi czas dobry wygląd.

WŁOSY DZIEWICZE VIRGIN

Produkt o bardzo dobrej kondycji i w atrakcyjnej cenie. Włosy te nie są poddawane koloryzacji. Występują wyłącznie w naturalnych kolorach ciemnego brązu. Naturalna struktura włosa jest prosta. Są nieco grubsze niż słowiańskie. Staranna selekcja zapewnia im najwyższą jakość. To idealne wyjście dla wymagających klientek. Doskonale poddają się koloryzacji. 

WŁOSY NONAME

Zakładam je zarówno na ultradźwięki, na keratynę jak i przy metodzie kanapkowej/tape on. To włosy naturalne, które już zostały poddane koloryzacji. Dzięki wysokiej jakości przez długi czas zachowują estetyczny wygląd. Klientki są zadowolone z tego wyboru. Jasne kolory można nosić około 6 miesięcy. Później należy je wymienić. Ciemne można nosić przy odpowiedniej pielęgnacji nawet ponad rok. Szeroka gama kolorystyczna do wyboru.